ketoza przy
kawie #10
katowice

1 sierpnia 2020
godz. 10-13

o wydarzeniU


Ketoza przy kawie #10 Katowice
to dziesiąta edycja cyklicznego wydarzenia związanego z dietą ketogeniczną, mającego na celu łączenie osób zainteresowanych zdrowiem oraz ketozą. 

Pierwszy raz zagościmy w Katowicach! Niedługo podamy w tym miejscu dokładne miejsce spotkania.

Spotkanie poprowadzą Mateusz i Sebastian, czyli założyciele idei jaką jest ketoza przy kawie. Na spotkaniu pojawi się również gość specjalny, którego przedstawimy niedługo.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 1 sierpnia 2020 w godzinach
10-13.

czego się dowiesz


1. Ketoza nie jedno ma imię (kliniczna, sportowa, standardowa, etc.)
2. Dlaczego nie redukujesz skutecznie na keto?
3. Czy przybieranie masy na keto jest możliwe?
4. Największe błędy, gdy jesteś już długo w keto.
5. Jak wzmocnić ketozę?
6. Panel Q&A

 

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do nas  podczas transmisji na żywo. Bilety stacjonarne zostały wyprzedane. Każdy otrzyma dożywotnie nagranie ze spotkania.

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert biohackingu. Miłośnik ketozy i diety ketogenicznej na której sam jest ponad 4 lata. Podczas swojej praktyki prowadził 350 osób na ketozie zdobywając ogromne doświadczenie.

Mateusz Ostręga

Absolwent I stopnia studiów na kierunku dietetyka. Prowadzący własną praktykę dietetyczną. Autor kanału YouTube oraz bloga, które są poświęcone zdrowiu i diecie ketogenicznej.

Co ludzie mówią o ketozie przy kawie

W kontekście samej ketozy – oraz wiedzy Sebastiana i Mateusza – uważam, że każda osoba powinna wejść w ten temat, choćby na chwilę, przejść kilka miesięcy na dobrze zbilansowanej ketozie. Nie chodzi tu tylko o ketozę, nawyki środowiskowe i dietetyczne zostają i działają poza ketozą. Na ten moment nie znam lepszego miejsca w Polsce, gdzie można się uczyć niż duet Mateusza i Sebastiana. 

Michał Jankowski

Uczestnik

Zapisz się

  • Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami
    organizowanymi w ramach Ketozy przy kawie!