ketoza przy
kawie #11
Wrocław

10 października 2020
godz. 10-13

o wydarzeniU


Ketoza przy kawie #11 Wrocław
to jedenasta edycja cyklicznego wydarzenia związanego z dietą ketogeniczną, mającego na celu łączenie osób zainteresowanych zdrowiem oraz ketozą. 

Już po raz trzeci zawitaliśmy z dobrą kawą i ogromną dawką wiedzy do Wrocławia. 

Spotkanie poprowadzili Mateusz i Sebastian, czyli założyciele idei jaką jest Ketoza Przy Kawie. Na spotkaniu pojawili się rónież goście specjalni, o których więcej przeczytać możesz niżej.

Spotkanie odbyło się w sobotę, 10 października 2020
w godzinach 10-13.

czego się dowiesz

Agenda spotkania
1. 
Prawidłowa adaptacja na dobry początek.
2. Wybierz swoją drogę – jaka ketoza dla Twoich celów?
3. Szymon „Karma Keton” o budowaniu masy i treningu na diecie ketogennej.
4. Karolina Dobrowolska o diecie klinicznej w chorobach nowotworowych.
5. Przeciwwskazania do diety ketogenicznej i największe mity na ten temat.
6. Panel pytań i odpowiedzi.

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do nas  podczas spotkania na żywo lub online we Wrocławiu!

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert biohackingu. Miłośnik ketozy i diety ketogenicznej na której sam jest ponad 4 lata. Podczas swojej praktyki prowadził 350 osób na ketozie zdobywając ogromne doświadczenie.

Karolina Dobrowolska

Absolwentka studiów I i II stopnia na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Głównym zainteresowaniem są diety alternatywne w chorobach nowotworowych.

Szymon "Karma keton"

Na diecie keto od Lutego 2019 roku. W ciągu zaledwie 18 miesięcy na diecie keto efektywnie pozbył się 20kg nadwagi, a także skutecznie zbudował masę mięśniową, wytrzymałość i siłę. Prowadzi kanał na YouTube "Karma Keton".

Mateusz Ostręga

Absolwent I stopnia studiów na kierunku dietetyka. Prowadzący własną praktykę dietetyczną. Autor kanału YouTube oraz bloga, które są poświęcone zdrowiu i diecie ketogenicznej.

Co ludzie mówią o ketozie przy kawie

W kontekście samej ketozy – oraz wiedzy Sebastiana i Mateusza – uważam, że każda osoba powinna wejść w ten temat, choćby na chwilę, przejść kilka miesięcy na dobrze zbilansowanej ketozie. Nie chodzi tu tylko o ketozę, nawyki środowiskowe i dietetyczne zostają i działają poza ketozą. Na ten moment nie znam lepszego miejsca w Polsce, gdzie można się uczyć niż duet Mateusza i Sebastiana. 

Michał Jankowski

Uczestnik

Zapisz się

  • Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami
    organizowanymi w ramach Ketozy przy kawie!