ketoza przy
kawie #12

Spotkanie online -
Odbyło się
14 listopada 2020

o wydarzeniU


Ketoza przy kawie #12 Najlepsza dieta dla przedsiębiorców
to dwunasta edycja cyklicznego wydarzenia związanego z dietą ketogeniczną, mającego na celu łączenie osób zainteresowanych zdrowiem oraz ketozą. 

Tym razem skupiliśmy się na wykorzystaniu ketozy dla przedsiębiorców, którzy często są bardzo zapracowani i nie mają za dużo czasu na gotowanie oraz dbanie o dietę i styl życia.

Spotkanie poprowadzili Mateusz i Sebastian, czyli założyciele idei jaką jest Ketoza Przy Kawie. Na spotkaniu pojawił również się goście specjalny – Filip Kowarski, przedsiębiorca i inwestor rynku nieruchomości, który jest na ketozie i dzięki niej był w stanie wejść na wyższy poziom samopoczucia oraz poziomu energii.

Spotkanie potrwało niemal 3 godziny i obfitowało w wiele wartościowej wiedzy na temat diety ketogenicznej!

czego się dowiesz

Agenda spotkania
1.Skąd przedsiębiorca ma wziąć czas aby zadbać o siebie?
2. Jaka jest najlepsza dieta dla przedsiębiorców?
3. Historie przedsiębiorców, którym keto pomogło
4. Jak zacząć przygodę z keto?
5. Co poza dietą? Zestaw narzędzi dla przedsiębiorcy.
6. Panel pytań i odpowiedzi.

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do nas i uczestnicz w spotkaniu za pomocą wirtualnej rzeczywistości!

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert biohackingu. Miłośnik ketozy i diety ketogenicznej na której sam jest ponad 4 lata. Podczas swojej praktyki prowadził 350 osób na ketozie zdobywając ogromne doświadczenie.

IMG_2381-kopia
Filip kowarski

Przedsiębiorca, inwestor, podróżnik. We wszystkim co robi szuka 20%, które dają 80% efektów. Stąd bierze się jego fascynacja ketozą i optymalizacją snu pod kątem efektywności biznesowej.

Mateusz Ostręga

Absolwent I stopnia studiów na kierunku dietetyka. Prowadzący własną praktykę dietetyczną. Autor kanału YouTube oraz bloga, które są poświęcone zdrowiu i diecie ketogenicznej.

Co ludzie mówią o ketozie przy kawie

W kontekście samej ketozy – oraz wiedzy Sebastiana i Mateusza – uważam, że każda osoba powinna wejść w ten temat, choćby na chwilę, przejść kilka miesięcy na dobrze zbilansowanej ketozie. Nie chodzi tu tylko o ketozę, nawyki środowiskowe i dietetyczne zostają i działają poza ketozą. Na ten moment nie znam lepszego miejsca w Polsce, gdzie można się uczyć niż duet Mateusza i Sebastiana. 

Michał Jankowski

Uczestnik

Zapisz się

  • Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami
    organizowanymi w ramach Ketozy przy kawie!