ketoza przy
kawie #9
kraków

27 czerwca 2020 godz. 9-12
Zakręcona Kawiarenka

o wydarzeniU


Ketoza przy kawie #9 Kraków
to już dziewiąta edycja cyklicznego wydarzenia związanego z dietą ketogeniczną, mającego na celu łączenie osób zainteresowanych zdrowiem oraz ketozą. 

To pierwsze spotkanie przy kawie po długiej przerwie wymuszonej epidemią wirusa. Głodni interakcji z Wami ruszamy pełną parą z odwiedzaniem miast, w których do tej pory „Ketoza przy kawie” jeszcze nie gościła.

Spotkanie odbyło się w Krakowie, w kawiarni stworzonej z pasji, „Zakręconej kawiarence”. Spotkanie prowadzili Mateusz i Sebastian, czyli założyciele idei jaką jest ketoza przy kawie. Gościem specjalnym tego spotkania była Zuza, czyli właścicielka kawiarni. 

Spotkanie odbyło się w sobota 27 czerwca 2020 w godzinach 9-12.
Nie było cię? Nic straconego! Możesz wykupić nagranie ze spotkania 🙂

czego się dowiesz

 

1. Omówienie keto piramidy żywieniowej
2. 5 najczęstszych błędów na ketozie
3. Mity na temat ketozy:
– tłuszcz jest niezdrowy i od niego się tyje,
– tarczyca potrzebuje węglowodanów, 
– ketoza niszczy nerki,
– tłuszcz przeciąża wątrobe,
– cholesterol powoduje miażdżycę,
4. Kawa kuloodporna: mity, wady i zalety
5. Q&A – dyskusja na wybrane tematy

kup nagranie

Zobacz nagranie ze spotkania- „Ketoza przy kawie #9 Kraków”

Sebastian Kilichowski

Pasjonat i praktyk dietetyki oraz medycyny funkcjonalnej. Ekspert biohackingu. Miłośnik ketozy i diety ketogenicznej na której sam jest ponad 4 lata. Podczas swojej praktyki prowadził 350 osób na ketozie zdobywając ogromne doświadczenie.

ZUZA JANKIEWICZ

Pasja do pieczenia siedziała we mnie już od małego, kiedy to uwielbiałam pomagać mamie w kuchni. Odkąd wykryto u mnie zespół chorób autoimmunologicznych i przewlekłe infekcje odkleszczowe postanowiłam wspomagać organizm dietą.

Mateusz Ostręga

Absolwent I stopnia studiów na kierunku dietetyka. Prowadzący własną praktykę dietetyczną. Autor kanału YouTube oraz bloga, które są poświęcone zdrowiu i diecie ketogenicznej.

Co ludzie mówią o ketozie przy kawie

W kontekście samej ketozy – oraz wiedzy Sebastiana i Mateusza – uważam, że każda osoba powinna wejść w ten temat, choćby na chwilę, przejść kilka miesięcy na dobrze zbilansowanej ketozie. Nie chodzi tu tylko o ketozę, nawyki środowiskowe i dietetyczne zostają i działają poza ketozą. Na ten moment nie znam lepszego miejsca w Polsce, gdzie można się uczyć niż duet Mateusza i Sebastiana. 

Michał Jankowski

Uczestnik

Zapisz się

  • Bądź na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami
    organizowanymi w ramach Ketozy przy kawie!